Industry Area | Tromsø International Film Festival

Vennligst vent, logger deg inn ...
Du er ikke innlogget

TIFF 2020 13-19 Januar

Språk

13.-19. januar 2020

Industry Area

INDUSTRY AREA

Velkommen til TIFFs bransje-område på Amtmandens Eftf., vis-a-vis Tromsø bibliotek. Her kan du jobbe, treffe kolleger og finansiører under festivalen. Gratis wi-fi, gratis kaffe og fasiliteter til bransjeakkrediterte.

Representanter for Norsk Filminstitutt, Internasjonalt Samisk Filminstitutt, FilmCamp, Filmklynge Nord og Nordnorsk Filmsenter vil være tilgjengelige for møter her.

Ta kontakt for avtale med:
Ingrid Dokka, NNFS ingrid@nnfs.no
Gjermund Gisvold, FFN, gjermund@filmfondnord.no
Helle Hansen, NFI, helle.hansen@nfi.no
Ola Hunnes, NFI, ola.hunnes@nfi.no
Helene Foshaug, FilmCamp, helene@filmcamp.no
Anne Lajla Utsi, ISFI, annelajla@isfi.no
Geir P Stokke, Filmklynge Nord, geir@filmverftet.com

Du kan også møte Elisabeth Aalmo fra Kreativt Europa MEDIA. Kontaktopplysninger og tider finner du i denne lenken https://mediadesk.no/aktuelt/mot-oss-pa-tiff

ADRESSE: Grønnegata 83.